Meist

Kunagisest menukast moeürituste sarjast “StyleChannel” välja kasvanud sündmusturundusagentuur Stiilikanal koosneb oma ala tõelistest entusiastidest. Pidevalt täienev teadmistepagas, tehniline taip ja lai koostööpartnerite ring aitavad meil pakkuda kliendist lähtuvat teenust kõige efektiivsemal moel. Stiilikanali tegijatel on ette näidata ligi 30 aastat kogemust projektijuhtimise, reklaami, turunduse, sündmusturunduse, meediasuhtluse, stilistika, imagoloogia, disaini, muusika ja moe vallas.

Janne Klooren

Jannega koostööd tehes võid olla kindel, et Stiilikanal on usin, järjekindel, põhjalik ja tähelepanelik iga detaili suhtes. Tema taktikepi all saab igast üritusest suurepärane sündmus, mida kaunistavad hõrgud maitsed ja laitmatu ilumeel.
Naine nagu orkester!

Katrin Päevakene

Neile, kel on olnud õnn Katriniga kokku puutuda, ei tule üllatusena, et alati saab teha teistmoodi, suuremalt, põnevamalt, lõbusamalt ja ägedamalt kui võib teha või enamus teeks. Katrin armastab väljakutseid ja väljakutsed teda. Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Kätlin Teesalu

Kätlini leiab tihtipeale toimetamas Stiilikanali tagatubades – tänapäeva kirjaneitsile omaselt näpud klaviatuuril ja nutitelefon käeulatuses. Suurema kärata hoolitseb ta Stiilikanali hingeelu eest nii netiavarustes kui ka meedias ja tervitab Sind uksel, naeratus näol.
Vähem on rohkem!