A SHIRT TO STEAL

17. oktoobril 2014 tuli Vabalava Blackbox saalis tervikuna kodumaise publiku ette Milano Moenädalal edukalt esitletud Amanjeda by Katrin Kuldma sügis-talvine kollektsioon ja moevaatemäng “A SHIRT TO STEAL”. Kutsutud külalisi üllatas džässilik-rokiliku kontserdiga Eda-Ines Etti. Amanjeda meestekollektsioonidest inspireeritud klassika – valge päevasärgi lugu – rullus lahti ka kollektsiooni esitlusel näitamisele tulnud samanimelises moefilmis“A Shirt to Steal”.

Esitletud kollektsiooni iseloomustavad maailma kangaparemik, arhitektuurne disain ja ekspressiivsed Muhu tikandid. Valge betooni pehmele koloriidile lisanduvad jõulise musta ja valge kombinatsioon ning grafiithall ja tiigipuu soojad toonid. Monokroomne summutatud koloriit vastandub rikkalikule värvidemängule ning metalselt küütlevad õhtukleidid lisavad vürsti kargetesse talveöödesse.

Amanjeda naiste kollektsioonis on lisaks Muhu temaatikale inspiratsiooni ammutatud meeste säravvalgetest päevasärkidest. Publiku ette jõudis seeria Amanjeda parimat rätsepatööd koos maailma tippklassi kangastest päevasärkidega. „A shirt to steal“ moe- ja muusikaetendus tõi vaatajateni Amanjeda luksusliku sügis-talvise autorikollektsiooni, mis sisaldab nii minitiraažidena valminud mudeleid kui ka ainueksemplaridena unikaalse käsitööna valminud pidulikke komplekte.

Show produktsioon: Stiilikanal, Fotod: Caroline Sada