Borjomi linnapiknik Rotermanni Kvartalis

Tallinna elanikele ning linna külalistele avanes kolmapäeval, 26. juulil võimalus osaleda Borjomi linnapiknikul ja kaasa elada Eesti suurima, megaburgeri valmistamisele. Eesti ja Leedu tunnustatud grillmeistrite käe all valminud burgerist sai söönuks üle 1000 inimese. Suvist kuumust aitas jahutada Borjomi keha kergendav mineraalvesi.

Ürituse raames püstitatud rekordit tuli vaatama üle tuhane inimese. Õnneks jagus süüa–juua kõigile. Kuigi megaburger sisaldas 1000 burgerit, siis lisaportsjoneid grillisid juurde Leedu grillmeistrid, kes valmistasid “KITCHEN me” mahlastest lihatoodetest erinevate täidistega burgereid. Eestlaste grillimisoskusi esindas Lande Grillikoja tunnustatud grillmeister Tarmo Märss oma meeskonnaga. Pikniku meeleolu loomiseks oli Rotermanni kvartali siseväljak kaetud muruga, millele saabunud külalised said istuda mõnusates õhksohvades.

Rekordi registreerimist ning tingimustele vastavust jälgis audiitorfirma PricewaterhouseCoopers Estonia esindaja Janno Hermanson. Megaburgeri kõrguseks mõõdeti 146 cm ja laiuseks 140 cm. Eelmisel aastal püstitati Borjomi grill-pikniku raames ka Eesti pikima šašlõki rekord mille pikkuseks mõõdeti 25 meetrit.

«Borjomi» on naturaalne, naatriumvesinikkarbonaadi sisaldav mineraalvesi, mis on oma koostiselt mineraalne ja vulkaanilise päritoluga. Borjomi aitab vabaneda ebamugavast täiskõhu tundest, leevendades organismi peale rohke toidu tarbimist. Seda toodetakse Gruusias Borjomi orus, mis asub Borjomi-Kharagauli rahvuspargis ja eksporditakse rohkem kui 40 riiki üle maailma.

www.piknik.borjomi.ee