BRAND NO.8 ja ATELIER NO.8

5.oktoobril avas Tallinnas, aadressil Pärnu mnt.42/Hariduse13 uksed unikaalne consept store “BRAND NO.8” ning salong-ateljee “ATELIER NO.8”. Tegemist on täisteenust pakkuva moemaanide kohtumispaigaga, mis on võtnud eesmärgiks teha ostlemine kliendile võimalikult mugavaks.

Avapeo moeshowl hoolitses modellide meigi ja soengu eest GLOW Make-Up by Lana Vallo tubli tiim. Lisaks loositi välja külaliste vahel Lana Vallo meigistuudio poolt individuaalne koolituse koos pintslite komplektiga. Botteri poolt pakuti proseccot ja lisaks loositi välja HÕRDi poolt koduparfüümid ja Freshdeli energiaküünlad.

BRAND NO.8 näol on tegemist naisteriiete brändiga, mis kehastab nii klassikalistest kui ka retroelementidest koosnevast mugavat garderoobi, mida on täiendatud kaasaegsete trendide ning läbimõeldud värvigammaga. Igat elementi on hoolikalt kavandatud kuni täiusliku vormi saavutamiseni, mis rõhutaks naise keha loomulikku ilu. Kandjale luuakse võimalus rõivaid lõputult omavahel kombineerida ning kujundada ilma raskuste ja suuremate kulutusteta harmooniline garderoob.

ATELIER NO.8 valmistab aga eritellimusel riided, mis arvestavad kliendi kõikide soovide ning figuuri eripäradega. Individuaalsust ja mugavust hindavale kliendile loodud salong-ateljee, kasutab loomeprotsessis üksnes kõrge kvaliteediga kangaid ning eksklusiivseid ehteid. Lisaks kohapeal olevale meeste- ja naiste triiksärgivalikule on võimalik ATELIER NO.8’st tellida ka eritellimusel mõõdusärke nii meestele kui naistele.