Disco Tallinn

Pidude- ja kontsertidesari Disco Tallinn armastab teistmoodi mõtlemist ja lennukaid erilahendusi. 12.aprillil aset leidnud pidu põimis omavahel maitsekalt nii disco, armastatud Eesti näitlejad kui ka tuntud USA laulja ning supermodellist räppari.

Peole lisasid hoogu:

Diva Avari USA’st – aprillikuise DISCO Tallinna peaesinejaks oli USA’st pärit, kuid ka Euroopas väga edukat karjääri teinud laulja DIVA AVARI. Tema hitid “F*ckin Bitch” ja “Give Me Love” on saanud rohkelt eetriaega nii Euroopas kui USA’s. Ta on olnud sage telešõude külaline kanalites Chronicle, MCM, Paris Premiere, Channel 4 ja teised. Samuti on Diva osalenud Otar Iosseliani mängufilmis “Jardin d’Automne”. Tänu oma erilisele ja ekstravagantsele välimusele on Diva Avari’t hakatud tema teises kodulinnas Pariisis nimetama “The Most Fashionable Parisian Woman”.

Piret Krumm ja Katariina Tamm – armastatud Eesti näitlejad, kel oli sel korral mängida vägagi eriline roll. Nimelt kandis see jõuline tüdrukute duo ette põneva nägemuse disco’st, soojendajaks peosarja residendid WIDENSKI ja TOM LILIENTHAL.

MAJORLILKWEEN – Üllatusesinejana astus üles Majorlilkween, kes viljeleb julge tekstikasutusega räpilüürikat. Majorlilkweeni artistinime taha peitub eestlannast supermodell Alexandra Elisabeth Ljadov. Viie aasta jooksul on 21-aastane Alexandra võtnud osa lugematutest moeshowdest ja olnud nii kampaania- kui ka kaanenägu mitmetele kõrgeprofiililistele moebrändidele ja -ajakirjadele nagu näiteks Saint Laurent, Agent Provocateur, Vogue ja Elle. Kui varem on mitmekülgselt andekas neiu oma loomingulist poolt väljendanud visuaalse pildi läbi ja loonud nii enese tarbeks kui ka tellimustööna erinevaid meeleolu-, moe- ja muusikavideoid, siis nüüd tundis ta, et aeg on küps otsesemaks sõnaliseks pöördumiseks. Oma debüütsingli “Bound” muusikavideo lavastaja ja kaasmonteerija on Alexandra ise.

Fotod:Margus Johanson