ILUTEEMANT 2017

Kolmapäeval, 15. märtsil toimus Hilton Park Hotell Olympicus ajakirja Iluguru särav galaõhtu, kus selgusid 2017. aasta parimad ilutooted. Lisaks pärjati ka aasta parimad ilutegijad ning anti välja auhind ilutöö ehk suure panuse eest Eesti ilumaailma.

Juba kolmandat aastat toimuv Iluguru Iluteemant tõi kokku rohkelt kauneid ja tuntud nägusid ning säravaid persoone. “Käesoleval aastal püstitasime osalejate arvu poolest uue rekordi,” ütleb ajakirja peatoimetaja Kristiina Virt. “Kokku osales sel aastal pea 400 toodet, millest valiti välja 90 parimat.” Tiimiga värskelt liitunud Iluguru.ee peatoimetaja Keit Laisaar tunnistab, et temagi on seda üritust kaua oodatud – kõige enam just seetõttu, et igale tootele on andnud hinnangu antud valdkonna tunnustatud iluprofessionaal, mis teeb valitud iluteemandid eriti ihaldusväärseks! Lisaks ilutoodetele autasustati ka aasta parimad ilutegijad, kes valiti välja rahvahääletuse alusel.

Õhtut juhtisid sarmikas Margus Vaher ja särav Liis Lemsalu, kellel oli seljas kaunis kameeleonkleit eesti moeloojalt Diana Arnolt. Ka ajakirja ja veebi peatoimetajad Kristiina ja Keit kandsid Diana Arno rõivaid.

Meeleolu hoidsid üleval särtsakad La La Ladies tüdrukud ja Utopia Entertainment tantsupoisid, kodumaine pesubränd BonBon Lingerie esitles oma viimast kollektsiooni.

Õhtut aitas korraldada Stiilikanal.