Ajatu luksus Max&Moi'lt

Luksusbränd Max&Moi esitles 4.oktoobril Niguliste muuseumis oma värskeimat sügis-talvist kollektsiooni. Moehuvilisteni jõudis naiselikke võlusid hindav ajatu elegants, mis seab esikohale kvaliteedi ja eksklusiivse materjalivaliku.

Max&Moi 2016. aasta sügis-talvist kollektsiooni iseloomustavad karusnahkse ääristusega kašmiirkampsunid, figuuri paitavad nahkpüksid, võluvad siidpluusid ja kargeid sügistuuli trotsivad mantlid. Müstilise orelimuusika saatel kõndisid Niguliste muuseumi lavalaudadel peened šampanjatoonid käsikäes eri varjundites halli ja õrnade pastellidega.

Max&Moi moebränd kuulub Lederer gruppi, mis on Prantsusmaal loodud 1925.aastal, omades põlvkondade pikkust kogemust luksuskaupade äris. Brändile iseloomulik detailitäpsus ja hoolega valitud materjalikooslused toovad rõivakunsti austajateni prantslasliku karakteristikaga ajatu klassika. Tänaseks enam kui 30 riigis tegutsev Max&Moi hindab moes ennekõike lihtsa joonega lõikeid ja mugavust, kuid kombineerib neid julgelt eksklusiivsete materjalidega. Läbi hooaegade on Max&Moi rõivavalikus alati oma koht ajatul nahal, karusnahal ja üdini naiselikul kašmiiril.