Creative Fuel'i avapidu

Creative Fueli avapeol nimega “KOOS OLEK” olidki üheks õhtuks ühes aegruumis koos kõigi nende agentuuride töötajad, kliendid ja koostööpartnerid. Üle 300 inimese sai giidide abil tutvuda kontoritega ning nautida lõbusat ja meeleolukat koosolemist.

Mitteametlikus osas astusid üles Tommy Cash, NÖEP, DJ Muudu, Oxymoron Visuals, S.U.M, Kait Kall, jpt. Külaliste toitlustuse ja teeninduse eest hoolitses Carmen Catering, jooke jagas Vaakumbaar ning kokteile ja shot’e pakkus omalaadse kraana-tõstuk-baariga Butterfly.

Peo keskuseks oli agentuuride ühistöö- ja puhkeala, kuid lisaks sellele said külalised osa ainulaadsest kõikide agentuuride kontoreid läbivast ekskursioonist, mille juurde kuulusid ka temaatilised kontori stand-up-komöödiad, üllatavad muusikalised etteasted ning audiovisuaalsed performance’id.

Idee ja produktsioon Stiilikanal
Õhtujuhiks legendaarne reklaamihääl Talis Paide
Lavastaja Anatoli Tafitšuk

Creative Fuel on Eesti juhtivaid loovettevõtteid ühendav klaster, milles tänaseks osalevad digiagentuur ADM Interactive, reklaamiagentuurid AgeMcCann ja Division, digi-produktsiooniagentuur Nexd ning start-up lab Elevaator.