Montoni avapauk Rio suveolümpiamängudele

18. aprillil esitles Monton Lennusadamas esimest korda avalikkusele Rio olümpiarõivaste erikollektsiooni. Kollektsioon jutustab eestlaste kui mererahva lugu ning on saadaval veebipoes Andmorefashion.com. Mais jõuavad limiteeritud koguses loodud olümpiarõivad müügile üle Eesti Montoni poodidesse, Tallinna ja Tartu Kaubamajja, Sportlandi kauplustesse ja Võru Kaubamajja.

Monton on olümpialaste ametlikuks toetajaks olnud juba 12 aastat, spetsiaalselt olümpiamängudeks disainitud kollektsioone on Eesti sportlased kandnud nii Ateenas, Torinos, Pekingis, Vancouveris, Londonis kui ka Sotšis.

Montoni loodud Rio mängude olümpiarõivaste erikollektsioonis põimuvad merest inspireeritud elemendid üheks tervikuks šiki tegumoe ja kvaliteetsete kangastega. Eestis disainitud rõivad on viimistletud põnevate sini-must-valgete detailidega ning on ehitud efektse EST-maakoodiga. Suviselt mugavad moerõivad kaunistavad Eesti olümpiadelegatsiooni sportlasi Rio suveolümpiamängudel ja pakuvad kõikidele spordisõpradele võimaluse ühtses vormis oma lemmikutele kaasa elada, sobides hästi ka igapäevaseks kandmiseks.

Show produktsioon: Stiilikanal
Modellide MUAH: GLOW Make-Up Studio by Lana Vallo
Fotod: Maksim Toome