Goldtime x Nomination Italy

Teisipäeval kogunesid ägedad sotsiaalmeediastaarid Goldtime juveelikauplusesse Solarise keskuses nautima suveootust ning tutvuma ehtebrändi Nomination Italy uute suvekollektsioonidega. Üheskoos koguti lennukaid ideid oma ehte loomiseks ning jagati seda üksteisega.

Goldtime esindaja Aveli Kippari sõnul on ehetemaailmas tõusutrendis endiselt personaalsed ehted ning just seda Nomination Italy ehtebränd oma tuhandete võimalustega pakubki. Nomination Italy DNA-ks on juba aastaid erinevatest lülidest koosnev kombineeritav käevõru, mida saab iga kandja ise disainida omanäoliseks ja unikaalseks ehteks. Tänu mõistlikule hinnatasemele ja rikkalikule kombineerimisvõimalusele on ehtebränd võitnud paljude südamed. See käeehe talletab endasse kandja kire, emotsioonid, olulised sündmused ja erilised inimesed.

Sotsiaalmeedia aktiivsed kõneisikud said sündmusel lendu lasta kõige isikupärasemad disainiideed, et saada osa ehtete loomise võluvast maailmast. Kõigil külalistel oli võimalus luua isikupärane, täiesti unikaalsetes kombinatsioonides käevõru. Vaimustusse sattus ka andekas laulja Laura Prits, kelle peamiseks ehteks on olnud tema ägedad juuksed: „Mulle meeldib just see vaheldusrikkus ja cool-look, kus saad kombineerida endale käevõru raju-rockist kuni naiseliku lille-liblikani.Uus ehtekollektsioon „Rock in Love” on justkui mulle loodud”, rõõmustab Laura.

Elevust tekitas võimalus ka ise oma loovust kasutada ning disainida paberil Nomination Italy ikoonilise käeehte lüli. Lülikavandid toimetatakse Nomination Italy tehasesse, kus Eesti sotsiaalmeedia staaride ideed saavad hea õnne korral ehtevormi. Kindlasti teavitab Goldtime avalikkust, kui peaks selline rõõmusõnum meieni jõudma. Disainidega tutvuda ja hääle oma lemmikutele saab anda Goldtime Solarise kaupluses kuni 10.06.2019.

Paolo Gensini, Nomination Italy looja, elufilosoofia on “Bella la Vita” ehk “Elu on ilus”. “Me oleme positiivne ja rõõmsameelne bränd ning jagame positiivsust ehetega, mis väljendavad kandja igapäevast elurõõmu ja õnne,” ütleb brändilooja Paolo, kes eelmisel aastal Eestit külastas ja vaimustunult siia tagasi soovib tulla.

Sündmusel nauditi head muusikat, vitamiinidest pakatavaid Blenderi smuutisid ning IceCafe kostitas külalisi trendika jogurtijäätisega, mida taaskord sai oma maitse järgi „disainida”. Silmailu pakkusid Mileedi Lilleäri imeilusad gerberad ja Inestardecor hiidlilled kaunistasid fotoseina. Sündmust aitas korraldada Stiilikanal.