Oksana Tandit
"Paradiisilind"

29.mail esitles oma värsket autorikollektsiooni armastatud moelooja Oksana Tandit. Ühtlasi tähistati disaineri esindussalongi 5. juubelit ning moelooja enda viitteist aastat Eesti moes. Kollektsiooni täiendasid Piret Kartuse ainulaadne ehtelooming ning trendikad suvejalatsid ja kotid Kaubamajalt.

Suvekuurorti päikeseloojangutoonides küütlev moekollektsioon on saanud inspiratsiooni kuninglikust strelitziast ehk paradiisilinnu lillest, ühendades suvisest energiast pakatavad värvid ja pehmelt voogavad kangad oskuslikult rõhutatud maskuliinsete detailidega.

“Juubelikollektsiooniga teen kummarduse meie naiste erakordsele ilule, mida ajatult klassikaline, kuid siiski modernses võtmes kollektsioon vaid rõhutab. Suvi on kohe kätte jõudmas, seega tasub tulla meie Tornimäe salongist läbi endale ilusat reisi- või igapäevarõivast valima. Tahan tänada kõiki, kes need viisteist aastat on võimaldanud mul seda teed käia, loon jätkuvalt teile mõeldes,” rääkis Oksana Tandit.

Kollektsioon “Paradiisilind” kombineerib erksaid päiksetoone efektsete mustade kantidega ning mängib erinevate faktuuride ning oskuslikult rõhutatud detailidega. Disainerile omaselt on kasutatud luksuslikke kvaliteetkangaid nagu siid, peenvill, velvet ja jacquard. Kollektsioonist leiab Oksana klassikaks saanud pükskostüümid, bleiserid, kombinesoonid, asümmeetrilised kleidid ja suvemantlid.

Esitluse stilistika tegi Merit Boeijkens, kes ühendas ajatu klassika ning sportliku joonega aksessuaarid. Modellide jumestuse eest seisis hea MaxFactor by Katrin Sangla, kaunid soengud seadsid Le Salon & Tamara Korjagina ning efektsed jalanõud ja kotid sobitas rõivaste juurde Kaubamaja. Kohapeal kostitas kihisevaga Freixenet ning isuäratavate makroonidega Levier & Angeelika Kang. Moeetendusel aitas teoks saada Stiilikanal.